O nas

,,GDYBY LUDZIE ROBILI TYLKO TO, CO WYDAJE SIĘ MOŻLIWE, DO DZISIAJ SIEDZIELIBY W JASKINIACH” – Stanisław LEM

ZURiP S.A. w Małogoszczu działa od 1990 roku. Pierwsze prace dotyczyły wymiany (zabudowy) wymurówki w piecach obrotowych oraz innych prac remontowych w Cementowni Małogoszcz.
W tym okresie skupiliśmy się na stworzeniu firmy o szerszym zakresie działalności, o prostej strukturze organizacyjnej, z wartościami pełnego szacunku dla pracownika i pracy oraz mając zawsze na uwadze oczekiwania naszych Klientów.
Skutkiem tej naszej filozofii, dzięki wysokiej odpowiedzialności, solidności i jakości pracy Spółka zbudowała swoją bardzo dobrą reputację w branży przemysłowej, remontowej
i budowlanej. Szybko stała się jednym z wiodących regionalnych dostawców usług budowlanych i remontowych przede wszystkim w przemyśle cementowym oraz wapienniczym.
Od kilkunastu lat jesteśmy uczestnikiem szerokiego rynku budowlanego wykonując mnóstwo inwestycji dla różnych obszarów gospodarki, gromadząc doświadczenia w kompleksowej obsłudze przedsięwzięć inwestycyjnych, remontowych i generalnego wykonawstwa.
Przekonaliśmy do siebie wielu Klientów realizując liczne prace na rzecz przemysłu, organów samorządowych, oświaty, służby zdrowia, wojska, policji, sportu oraz innych instytucji państwowych i kościelnych.
ZURiP S.A. stał się synonimem świadczeń wysokiej jakości usług technicznych w dziedzinie wymurówek piecowych, remontów ciągów technologicznych, oraz budownictwa specjalistycznego.
Nie podejmujemy się prostych zadań. Motywują nas wyzwania. Cenimy rzetelność i uczciwość.
Właśnie za realizację tych zasad w pracy wielokrotnie nas nagradzano. Zostaliśmy nagrodzeni szeregiem wyróżnień, które są dla nas zwieńczeniem rozwoju naszej Spółki i pełnej satysfakcji z naszej pracy.
Za tym wszystkim stoi codzienna praca ludzi tworzących ZURiP i stawianie czoła bieżącym problem w sposób, którego nie musimy się wstydzić.
Docenianie naszej pracy poprzez nagrody i wyróżnienia stanowią motywację do dalszej ekspansji rynkowej Spółki, a naszą ambicja jest, aby Klienci nigdy nie zawahali się z nami ponownie współpracować.